Kościół Park Plac zabaw

Wydarzenia i aktualności

 • Spotkanie opłatkowe

  IMG-20221218-WA0013.jpeg

  Dnia 18 grudnia Rada Sołecka wraz z panią sołtys zorganizowali spotkanie opłatkowe dla seniorów oraz osób samotnych naszego sołectwa. Na uroczystość, która odbyła się w restauracji LINDER zaproszonych zostało ok. 100 osób. Program artystyczny przygotowały dzieci ze szkoły i przedszkola w Malni pod opieką pani Zyty Reinert oraz Magdaleny Jonderko. Po występach dzieci, pani sołtys podziękowała członkom Rady Sołeckiej i zaproszonym gościom za całoroczną współpracę wręczając drobne upominki. Punktem kulminacyjnym uroczystości było poświęcenie opłatków przez ks. Proboszcza Huberta Sklorza, którymi następnie wszyscy się podzielili składając sobie okolicznościowe życzenia. Po tych wzruszających akcentach wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji. Było to bardzo serdeczne i doniosłe spotkanie, które cieszy się nieustannie wielkim powodzeniem wśród mieszkańców.

  Data publikacji:
 • Mikołajkowe malowanie pierników

  IMG-20221206-WA0039.jpeg

  6 grudnia w dzień św. Mikołaja w naszej świetlicy odbyło się wielkie malowanie pierników świątecznych. Każde dziecko, które skorzystało z zaproszenia, wykonało pracę plastyczną tematycznie związaną z świętami oraz malowało świąteczne pierniczki.

   

  Data publikacji:
 • Zapraszamy na mikołajkowe malowanie pierników

  SAVE_20221202_140444.jpeg

  Data publikacji:
 • Dzień Św. Marcina

  IMG-20221111-WA0028.jpeg

  1 listopada tradycyjnie odbyło się w naszym kościele parafialnym nabożeństwo ku czci św. Marcina.  Po nabożeństwie wszyscy uczestnicy wraz ze św. Marcinem na koniu, udali się w uroczystym pochodzie na boisko wiejskie.

   

  Data publikacji:
Zobacz wszystkie
Pogoda
31 stycznia
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,71 PLN
1 CHF = 4,70 PLN
1 USD = 4,33 PLN