KościółParkPlac zabaw

Wydarzenia i aktualności

 • Spotkanie opłatkowe

  IMG-20231217-WA0016.jpeg

  Dn. 17 grudnia odbyło się  tradycyjne spotkanie opłatkowe dla seniorów i osób samotnych sołectwa Malnia. W spotkaniu uczestniczyło ok. 100 osób. W pierwszej części spotkania, po przywitaniu gości przez panią sołtys, wystąpiły przedszkolaki z bożonarodzeniowym programem artystycznym pod kierunkiem pani Julii Kamińsky. Po występach Ks. Proboszcz poświęcił opłatki a następnie wszyscy składali sobie okolicznościowe życzenia. Był to również czas na złożenie sobie podziękowań za wszelkie otrzymane dobro. Spotkanie zakończyło się tradycyjną kolacją.

  Sponsorami spotkania była  Gmina Gogolin, Fundacja GÓRAŻDŻE- AKTYWNI W REGIONIE oraz Rada Sołecka.

  Data publikacji:
 • Wyjazd do Pragi

  IMG-20231209-WA0014.jpeg

  Dn. 9 grudnia grupa 50 osób uczestniczyła w wyjeździe do Pragi. Celem był jarmark bożonarodzeniowy. Pod opieką  przewodnika najpierw zwiedzano najciekawsze miejsca w Pradze a w godz. późno popołudniowych można było posmakować specjałów czeskiej kuchni i grzanego wina na kilku jarmarkach.

  Data publikacji:
 • Mikołajkowe malowanie pierników

  20231205_144641.jpeg

  5 grudnia w Świetlicy wiejskiej odbyło się Mikołajkowe malowanie pierników. W warsztatach brało udział bardzo dużo dzieci, które ozdobione przez siebie pierniki zabierały oczywiście do domu. Każde dziecko otrzymało również paczkę ze słodyczami. W ramach warsztatow dzieci przygotowalt 100 sztuk piernikowych choinek, które zostały wręczone seniorom w czasie spotkania opłatkowego. Sponsorem warsztatów i słodyczy była Gmina Gogolin oraz Fundacja GORAZDZE - AKTYWNI W REGIONIE.

  Data publikacji:
 • Wianki adwentowe

  IMG-20231130-WA0009.jpeg

  Dn. 30 listopada Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało dla wszystkich chętnych pań warsztaty robienia wianków adwentowych. Każda z uczestniczek wyszła z pięknym, własnoręcznie wykonanym wiankiem. Sponsorem materiałów na warsztaty było KGW w Malni.

  Data publikacji:
Zobacz wszystkie
Pogoda
19 lipca
piątek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN