Kościół Park Plac zabaw

Aktualności Sołectwa Malnia

 • Gminne Dożynki – Malnia 2017

  Korowód_22.jpeg

  W tym roku zaszczytu gospodarza Gminnego Święta Plonów „Bądź dobry jak chleb” mogło dostąpić nasze Sołectwo. Uroczystości dożynkowe rozpoczęły się Mszą św., a poprzedziła ją procesja mieszkańców, która przeszła ulicami wioski do kościoła  wraz z koroną i darami. Starostami dożynkowymi byli Państwo Maria i Joachim Barton.

   

  Data publikacji:
 • Zakończenie wakacji

  IMG_5878.jpeg

  W niedzielne popołudnie 27 sierpnia 2017 roku na boisku w Malni zebrało się prawie 70 osób. Dzieci, które uczęszczają na świetlicę wraz z rodzicami i rodzeństwem wspólnie świętowały zakończenie wakacji.

  Data publikacji:
 • Gminne Dożynki w Malni- mapka dojazdu

  Wszystkich mieszkańców naszej gminy, jak też gości, którzy zamierzają przyjechać na tegoroczne Dożynki Gminne do Malni

  zachęcamy do zapoznania się z mapką lokalizacji parkingów oraz trasy przemarszu korowodu dożynkowego.

  Jak zwykle na miejscu nad bezpieczeństwem czuwać będą służby mundurowe i strażacy.

  Zapraszamy serdecznie do licznego udziału.

  Malnia_mapka_dojazd_dożynki.png

   
  Data publikacji:
 • Gminne Święto Plonów - Malnia 2017

  dożynki 2017.jpeg

  Data publikacji:
 • Zakończenie wakacji

  Opiekun Świetlicy Młodzieżowej w Malni- Pani Barbara Herok serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z Rodzicami, uczęszczające na zajęcia wakacyjne w Świetlicy, na " Zakończenie wakacji", które odbędzie się w niedzielę tj. 27.08.2017r.  o godz. 16:00 na boisku wiejskim w Malni.

  Data publikacji:
 • 4 - dniowa wycieczka Świetlicy z Malni do Głębinowa i Kotliny Kłodzkiej

  IMG_5537.jpeg

  W dniach 24 do 27 lipca spełniły się marzenia wielu dzieci. Byliśmy na czterodniowej wycieczce w przepięknym ośrodku "Rybak" w Głębinowie, nad jeziorem nyskim.

  Data publikacji:
 • Zebranie wiejskie

  IMG-20170720-WA0004.jpeg

  W dniu 13.07.2017r. odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców Malni. Tematem zebrania była organizacji zbliżających się dożynek, które w tym roku odbywać się będą w Malni, w dniu 10.09.2017r. Pani Sołtys  Barbara Herok zaprosiła i zachęciła wszystkich mieszkańców do współpracy i pomocy przy organizacji „Żniwnioka”. Przedstawiła  również trasę korowodu dożynkowego, który będzie przebiegał ulicami: Kopernika, Wodna i Polna - aż do kościoła.

  Data publikacji:
 • Festyn wiejski

  IMG_5192.jpeg

   W niedzielne popołudnie  18 czerwca na boisku wiejskim w Malni odbył się festyn wiejski.  Pani Sołtys Barbara Herok na samym początku  przywitała wszystkich bardzo serdecznie, dziękując za tak liczne przybycie.

  Data publikacji:
 • Uroczystość ku czci bł.o. Józefa Cebuli

  DSC_0604.jpeg

  W sobotę 17 czerwca br. gościliśmy w Malni pielgrzymów z parafii, w których posługę duszpasterską pełnią oblaci OMI. Pielgrzymi przyjechali aby uczci wspomnienie bł.o. Józefa Cebuli OMI, które przypada na 12 czerwca.

  Data publikacji:
 • Dzień Dziecka w Malni

  IMG_5132.jpeg

  W niedzielę 4 czerwca świętowaliśmy w Malni Dzień Dziecka. Impreza zaplanowana była na boisku, ale ze względu na zmienną aurę, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor szkoły, wszystko mogło się odbyć zgodnie z planem na sali gimnastycznej. 

  Data publikacji:
Pogoda
17 października
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,24 PLN
1 CHF = 3,69 PLN
1 USD = 3,60 PLN