Kościół Park Plac zabaw

Aktualności Sołectwa Malnia

 • Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej w Malni

  Barbara Herok nadal będzie pełniła funkcję sołtysa Malni. Tak zadecydowali mieszkańcy tej miejscowości podczas zebrania wiejskiego, które odbyło się  17 stycznia. 

  Data publikacji:
 • Altana na boisku

  IMG-20190104-WA0005.jpeg

  W końcówce roku 2018, udało się zrealizować długo oczekiwaną inwestycję na boisku w Malni. Postawiono altanę drewnianą. Zaprojektowanie, wykonanie i postawienie altany wraz z uporządkowaniem terenu kosztowało 40.000,00 zł.

  Data publikacji:
 • Spotkanie opłatkowe

  IMG_7046.jpeg

  Tradycyjnie w okolicach Bożego Narodzenia Sołtys i Rada Sołecka zorganizowali dla osób starszych i samotnych spotkanie opłatkowe. Spotkanie odbyło się 16 grudnia w restauracji Linder.

  Data publikacji:
 • Spotkanie ze Św. Mikołajem

  IMG-20181221-WA0006.jpeg

  W niedzielę 9 grudnia Sołtys, Rada Sołecka i Mniejszosć Niemiecka wsi Malnia zorganizowali spotkanie ze Sw. Mikołajem dla miejscowych dzieci. Późnym popołudniem wszyscy zainteresowani zgromadzili się w PSP w Malni.

  Data publikacji:
 • Wyjazd do Drezna na Weihnachstmarkt

  IMG-20181211-WA0013.jpeg

  Już tradycją się stało, że w okresie adwentu organizowany jest przez panią Sołtys z Malni, wyjazd na Weihnachstmarkt. W tym roku celem było Drezno. Grupa ok. 50 osób wyruszyła wczesny rankiem z Malni.

  Data publikacji:
 • Kolejna edycja projektu "Pokolenie 60+ Klub Aktywnych Seniorów".

  IMG_6818.jpeg

  Wraz z początkiem jesieni rozpoczęła się kolejna edycja projektu "Pokolenie 60+" finansowanego w ramach programu grantowego Fundacji GÓRAŻDŻE - Aktywni w Regionie. Zajęcia odbywają się w środy w Świetlicy w Malni. Tym razem pt. "W zdrowym ciele zdrowy duch". Projekt skierowany jest do seniorów Malni, Choruli i Górażdży.

  Data publikacji:
 • Gminne Dożynki - Gogolin 2018

  Korowód_64.jpeg

  Tegoroczne Gminne Podziękowanie za żniwo „Żniwniok 2018” odbyło się 9 września, na Placu Benedyktyńskim w Gogolinie. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą dziękczynną w kościele parafialnym pw. NSPJ w Gogolinie. Poświęcone zostały tegoroczne płody rolne, a także kilkaset dożynkowych chlebków, które po mszy trafiły w ręce mieszkańców oraz zaproszonych gości.

  Data publikacji:
 • Zebranie wiejskie

  Malnia_1.jpeg

  Mieszkańcy Malni zadecydowali jakie przedsięwzięcia mają zostać zrealizowane w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2019. Podczas zebrania wiejskiego, które odbyło się 27 sierpnia wybrano też zadania, które zostaną ujęte w projekcie budżetu Gminy Gogolin na przyszły rok. 

  Data publikacji:
 • Zakończenie wakacji w Malni

  IMG-20180828-WA0019.jpeg

  Pożegnanie wakacji i lata w Malni przebiegało pod tytułem "Nie ważne czy masz 6 czy 60 lat". Był to projekt Wolontariatu Pracowniczego Grupy Górażdże "Aktywni i Pomocni". skierowany do dzieci skupionych przy świetlicy oraz grupy "Pokolenie 60+".

  Data publikacji:
 • Honorowa Nagroda Statuetki "KAROLINKI" - symbolu Ziemi Gogolińskiej dla Pani Barbary Herok

  IMG-20180810-WA0006.jpeg

  Program „Odnowa Wsi” działa w gminie Gogolin już od 20 lat! Uroczystość z tej okazji odbyła się w piątek 10 sierpnia w Kamieniu Śląskim.

  Data publikacji:
Pogoda
19 lutego
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,33 PLN
1 CHF = 3,82 PLN
1 USD = 3,83 PLN