Kościół Park Plac zabaw

Wydarzenia i aktualności

 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Malni.

  IMG-20211201-WA0012.jpeg

  Dnia 28 listopada w godzinach popołudniowych odbył się jarmark bożonarodzeniowy na boisku w Malni. Występy dzieci z przedszkola i szkoływ Malni, stoiska gastronomiczne, stoiska z artykułami świątecznymi oraz sypiący śnieg tworzyły atmosferę iście świąteczną. Odwiedzający jarmark goście mogli spróbować swojskiego ciasta, spróbować dziczyzny czy zaopatrzyć sie w swojskie pierogi na świąteczny stół. Komu było zimno mógł napić się kawy, gorcej herbaty lub, jak przystało na jarmark bożonarodzeniowy, napić się grzanego wina. Organizatorami jarmarku byli PSP Malnia oraz sołectwo Malnia. Do współpracy były zaproszone również sołectewa z Choruli i Odrowąża oraz DFK Malnia i Koło Gospodyń Wiejskich w Malni.

  Data publikacji:
 • Zapraszamy na spotkanie ze Św. Mikołajem

  mikolaj-malnia-2021.jpeg

  Data publikacji:
 • "Bliżej naszych sąsiadów"

  IMG-20211109-WA0010.jpeg

  Sołectwo Malnia zostało beneficjentem programu "Bliżej naszych sąsiadów" Fundacji GÓRAŻDŻE -Aktywni w Regionie 2021r. Projekt pod nazwą Świetlica Wiejska miejscem integrującym całą społeczność lokalną - zagospodarowanie i utwardzenie terenu przy świetlicy" jest obecnie w trakcie realizacji. Uzyskane środki pozwolą na szybszą realizację planów i zamierzeń. Świetlica jest jedynym miejscem spotkań społeczności naszego sołectwa. Planowane jest systematyczne zagospodarowanie terenu wokół świetlicy i dostosowanie do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań okolicznościowych na świeżym powietrzu. Jest to miejsce położone w urokliwej części wioski, niedaleko od Odry, z dala od ruchu samochodowego. Dobrze zagospodarowane może służyć wielu mieszkańcom zarówno jako miejsce imprez integracyjnych oraz jako miejsce do indywidualnego odpoczynku i relaksu.

  Data publikacji:
 • Seniorzy na Senioriadzie

  IMG-20211109-WA0002.jpeg

  W sobotę 23 października 2021 r. w Hali Sportowej im B. i Z. Blautów odbyła się II Sportowa Olimpiada Seniora w Gogolinie. W sportowych zmaganiach wzięło udział łącznie 11 drużyn reprezentujących m. in. sołectwa: Malnia, Chorula, Górażdże, Kamionek, Kamień Śląski, Zakrzów, Dąbrówka a także Dzielnicę Gogolin – Karłubiec, Klub Seniora w Gogolinie, Dom Spokojnej Starości „Św. Barbara” w Kamionku oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gogolinie.

  Seniorów z Malni reprezentowała 6 - ścio osobowa drużyna zawodniczek oraz grupa kibiców. że względu na wyrównany poziom wszystkim drużynom przyznano równorzędne pierwsze miejsca oraz wręczono puchary i medale.

  Olimpiadę uświetnił występ grupy tanecznej „50 lat+ VAT” działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie oraz pokazy gimnastyki artystycznej działającej przy Zespole Rekreacyjno – Sportowym w Gogolinie. Ponadto Gminny Ośrodek Zdrowia przygotował dla uczestników imprezy badania poziomu glukozy, ciśnienia tętniczego oraz spirometrii.

   

  Data publikacji:
Zobacz wszystkie
Pogoda
05 grudnia
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,59 PLN
1 CHF = 4,42 PLN
1 USD = 4,07 PLN