Kościół Park Plac zabaw

Wydarzenia i aktualności

 • Zebranie wiejskie

  IMG-20170720-WA0004.jpeg

  W dniu 13.07.2017r. odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców Malni. Tematem zebrania była organizacji zbliżających się dożynek, które w tym roku odbywać się będą w Malni, w dniu 10.09.2017r. Pani Sołtys  Barbara Herok zaprosiła i zachęciła wszystkich mieszkańców do współpracy i pomocy przy organizacji „Żniwnioka”. Przedstawiła  również trasę korowodu dożynkowego, który będzie przebiegał ulicami: Kopernika, Wodna i Polna - aż do kościoła.

  Data publikacji:
 • Festyn wiejski

  IMG_5192.jpeg

   W niedzielne popołudnie  18 czerwca na boisku wiejskim w Malni odbył się festyn wiejski.  Pani Sołtys Barbara Herok na samym początku  przywitała wszystkich bardzo serdecznie, dziękując za tak liczne przybycie.

  Data publikacji:
 • Uroczystość ku czci bł.o. Józefa Cebuli

  DSC_0604.jpeg

  W sobotę 17 czerwca br. gościliśmy w Malni pielgrzymów z parafii, w których posługę duszpasterską pełnią oblaci OMI. Pielgrzymi przyjechali aby uczci wspomnienie bł.o. Józefa Cebuli OMI, które przypada na 12 czerwca.

  Data publikacji:
 • Dzień Dziecka w Malni

  IMG_5132.jpeg

  W niedzielę 4 czerwca świętowaliśmy w Malni Dzień Dziecka. Impreza zaplanowana była na boisku, ale ze względu na zmienną aurę, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor szkoły, wszystko mogło się odbyć zgodnie z planem na sali gimnastycznej. 

  Data publikacji:
Zobacz wszystkie
Pogoda
25 lipca
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,24 PLN
1 CHF = 3,85 PLN
1 USD = 3,64 PLN