Kościół Park Plac zabaw

Wydarzenia i aktualności

 • Wycieczka do Wrocławia

  IMG_0822.jpeg

  W dniach 19 -21.VIII.br spora grupa naszych dzieci i rodziców spędziła ostatnie dni wakacji w przepięknym mieście, jakim jest Wrocław.

  Data publikacji:
 • Goście w Malni

  IMG_0619.jpeg

  Dnia 31 lipca gościliśmy w Malni niezwykłych gości. W ramach programu "Z GOK-iem bliżej świata" przyjechały  do naszej świetlicy wolontariuszki z organizacji AIESEC, której oddział mieści się na Politechnice Wrocławskiej. Były to: Kata z Meksyku, Cara Li z Chin oraz Raha z Iranu.

  Data publikacji:
 • Piesza pielgrzymka na Górę św. Anny

  pielg.jpeg

  To już ponad stuletnia tradycja, gdy pieszo wyruszamy na Górę św. Anny. Jak co roku w odpustową niedzięlę ku czci św. Anny, o 5.00 rano zebraliśmy się przy naszej kapliczce, aby razem, pieszo wyruszyć na pielgrzymi szlak. W tym roku rano wyruszyło nas 39 osób na czele z ks. Proboszczem i ks. Albertem Glaeserem.

  Data publikacji:
 • Festyn Wiejski w Malni

  IMG_0368.jpeg

  Sołectwo Malnia rozpoczęło sezon letni corocznym festynem wiejskim. Pomimo zapowiadającej się  niepogody, po południu słońce wyjrzało zza chmur. Mieszkańcy licznie zgromadzili się na boisku przy Świetlicy Młodzieżowej w Malni, wspólnie biesiadując przy kawie i śląskim kołaczu.

  Data publikacji: 21-06-2015 20:30
Zobacz wszystkie
Pogoda
30 sierpnia
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,23 PLN
1 CHF = 3,90 PLN
1 USD = 3,75 PLN