Kościół Park Plac zabaw

Podziękowania

Podziękowanie dla firmy Górażdże Cement SA. oraz Fundacji Górażdże „Aktywni w Regionie” za wieloletnia pomoc oraz wsparcie finansowe udzielone sołectwu Malnia, szczególnie w tym trudnym czasie podczas pandemii koronawirusa.

Wsparcie finansowe udzielone sołectwu Malnia za pośrednictwem Fundacji Górażdże „Aktywni w Regionie” umożliwiło zaopatrzenie wszystkich mieszkańców wsi w niezbędne środki ochrony osobistej, jak również zakup maszyny do szycia oraz materiałów potrzebnych do wykonania maseczek ochronnych.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni że mieszkańcy sołectwa Malnia mogą zawsze liczyć na pomoc firmy Górażdże Cement SA. oraz Fundacji Górażdże „Aktywni w Regionie”, czy to w kwestiach wsparcia organizacji wydarzeń kulturalnych i sportowych, kultywowania lokalnych tradycji, czy to w tak poważnej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy.

Dziękując za otrzymaną pomoc, w imieniu własnym, Rady Sołeckiej Wsi Malnia oraz wszystkich mieszkańców, życzymy całemu zarządowi
i pracownikom firmy Górażdże Cement SA. oraz Fundacji Górażdże „Aktywni w Regionie” zdrowia i siły w tym niełatwym czasie.

Sołtys Wsi Malnia

Barbara Herok

 

 

 

 

Pogoda
29 lipca
czwartek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,60 PLN
1 CHF = 4,25 PLN
1 USD = 3,88 PLN